Otevřít menu

Na úvodní stranu Obecní knihovna Střelice u Brna

Návštěv :
Celkem : 11450
Týden : 33
Dnes : 0

Naše knihovna má od ledna FACEBOOK . Staňte se našimi fanoušky!!!

https://www.facebook.com/knihovnastreliceubrna/

 


 

Nabídka na rozvoz knih

Obec Střelice ve spolupráci s obecní knihovnou nabízí seniorům službu „Dovoz a výměna knih do domu". Této služby mohou využít senioři, kteří rádi čtou a jejich možnosti dostat se do knihovny jsou omezené. Dovoz a výměna knih probíhá vždy v určený den a hodinu jednou za měsíc a není zpoplatněna. K této službě se můžete přihlásit prostřednictvím telefonu 730 579 411, mailu knihovna@streliceubrna.cz, písemně na adrese Obecní úřad Střelice, nám. Svobody 1, 664 47 Střelice nebo osobně v budově radnice, přízemí, místnost č. 006.

 

Služba je v provozu od 1. prosince 2018.
Za obecní úřad a obecní knihovnu
Božena Trnková a Helena Ferdusová

 


 

 Nevěnujete čtení tolik času, kolik byste chtěli? Nebo jen chcete čelit výzvě? Podívejte se na tento odkaz a zkuste to.

 http://www.ctenarskavyzva.cz/

 


 

 V některých z vás se možná skrývá dosud netušený talent na psaní příběhů, fejetonů či básní. Pokud rádi píšete a rádi byste se zúčastnili nějaké literární soutěže, pak je právě pro vás určen tento přehled literárních soutěží, které právě probíhají. 

http://www.vaseliteratura.cz/…souteze.html

 


 

V bočním panelu byla přidána ikona projektu „Čtení pomáhá“  Projekt Čtení pomáhá je unikátní pojekt, který podporuje rozvoj čtenářství a umožňuje dětem a mládeži přímo se podílet na charitativní činnosti. Také naše knihovna tento projekt  podporuje. Více informací o projektu na  - http://www.ctenipomaha.cz/